שעתם היפה של הנוסעים באור אדום

Posted: November 11, 2016 in Uncategorized

הילדותיות שהופגנה בתגובה של אנשי הימין אתמול יום אחרי היבחרו של טראמפ , הייתה מביכה מאוד. מן הראוי היה להתאפק קצת , לתת כמה ימים , להבין מה קורה , ולא לקפוץ כמו ילד מתלהב שזה עתה קיבל מסטיק מתנה. הרי אין לאף אחד מושג ירוק מה הוא חושב . והדברים שאמר אתמול על סדר העדיפויות שלו מוכיח שהמזרח התיכון ובכלל ענייני חוץ לא נמצאים בסדר העדיפויות הראשוני. בנט הבדלן החשוך היטיב להכריז וכמוהו כל החבורה ביוהרה ובבטחון שלא היה מבייש את טראמפ עצמו. לומר “ההתנחלויות לא מהוות מכשול לשלום” , זה כמו להגיד שלא מסוכן להמשיך לנסוע באור אדום . אפשר לומר את זה , גם אפשר להאמין בזה באופן אישי , אבל אין לזה שום קשר למציאות . כנראה בעידן הריאליטי אפשר לומר ולחשוב שכל דבר הופך למציאות. ההתנחלו
יות הן מכשול לשלום למי שרוצה לעשות שלום .
לממשלה ולקואליציה הנוכחית אין שום רצון לעשות שלום . ההפך הוא הנכון , הממשלה רוצה להביא למצב שבו אי אפשר יהיה יותר לעשות שלום. שני דברים נוספים מעוניינת הממשלה לעשות והיא אפילו לא מכחישה , להרוס את היסודות הדמוקרטיים של מדינת ישראל ולייצר מצב של הפליה של הפלסטינים באופן חוקי, הרי החלום הרטוב של ממשלת הימין הוא לספח את השטחים. לספח אבל לא לתת זכות בחירה לפלסטינים. הרי שאם כן , הרי שהם מביאים כליה על החזון הציוני במו ידיהם.

ומה העתיד שהם צופים לילדינו? ארץ אוכלת יושknessetביה בכל המובנים , מדינה החיה על חרבה באופן אידאולוגי. מדינה ללא חופש ביטוי, בית משפט עליון מטעם, אמנות מגוייסת , ומשיחיות כדרך חיים.
כן , זהו החזון של השלטון הנוכחי ,זה מה שהם מעוניינים לתת לילדינו.

בחירתו של טראמפ משתלבת היטב עם תפיסת העולם של הימין , בו שכחו ברגע אחד את דבריו , את חיקוי הנכה, את האמירות הפוגעניות כנגד נשים , את תיוג המהגרים כפושעים ואנסים. ועוד דברים רבים רבים .
ממשלת נתניהו שכחה את המוסר כדי לשלוט , כדי שתוכל לחרב את מדינת ישראל בשם המשיחיות ההזויה ומיטוט הדמוקרטיה שברגע של יוהרה בלתי נשלטת הם החליטו שלזה קוראים ציונות.

בנט , שקד , אלקין , ביבי, תראו לנו שאתם רציניים, בואו תחרבו לנו את המדינה כבר עכשיו. אין עוד בשביל מה לחכות. הפוליטיקלי קורקט מת ברגע שטראמפ נבחר. זו שעתכם היפה. לכו על זה בענק. זה שלכם.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s